in

You netflix dizi önerisi

You , son zamanlarda izlediğim en garip psikolojik gerilim türünde netflix dizi önerisi olacak.

you netflix dizi önerisi

Başlıyoruz ! netflix dizi önerisi You

Eğer konusunu okumadan başlarsanız bir miktar sıkıcı gelebilir.Bu yüzden bu yazı tam siziniçin. You dizisine başlamak için sabırsızlanacağınız dizi önerisi olacaktır.

Spoiler içeren kısım daha burası değil korkmana gerek yok 😛 .Bir kitapçıda çalışan çocukluğu da pek iç açıcı geçmeyen bir baş kahramanımız var. Kitap okumaya bayılıyor ve insanları analiz etme konusunda da çok başarılı.

Bu psikopat karakterimizin kıskançlık konusunda bir miktar çizgiyi aşıyor.Fakat hayal edebileceğiniz türden bir kıskançlık değil.Spoiler vermemek adına detay vermiyorum.

Karakterimiz belki çok yabancı olmayacağınız bir konuda da uzman.” STALK ” Evet size yabancı gelmedi biliyorum.
İnsanları görünüşüyle güzel analiz edebiliyor fakat bununla yetinmiyor.Sosyal medya hesaplarının ne kadar tehlike yaratabileceğini de bizlere aslında gösteriyor.Kendisi bir stalk uzmanı..Tamam tamam sizin kadar değil.

Fakat stalk boyutu öyle bir aşıyor ki , hedef kişisinin yakın çevresini takibe kadar gidiyor.Çünkü dediğimiz gibi karakterimiz tam bir psikopat.

Dikkat biraz spoiler içerecek bundan sonrası, eğer bundan hoşlanmıyorsan seninle yolun sonuna geldik.

Karakterimiz joe psikopatlıktan katil evresine geçmeye başlıyor.Koruma ve kıskançlık iç güdüsü o kadar sapıyor ki hedef kişisine zarar vereceğini düşündüğü kişileri ortadan kaldırıyor.

İşte dizi tam olarak burada heyecan kazanıyor.Kitapçının alt katında kurbanlarını kitlediği özel bir camdan odası da var.
Unutmayın karakterimiz hedef kişisine sapkın şekilde bağlı ve her şeyi onun için yaptığını iddia ediyor.

Karakterimizin Beck adında çok güzel bir kız arkadaşı var.Beck ile kitapçıda tanışıyor.Buraya dikkat karakterimizin en tipik aşk başlangıçları ilk görüşte.

you netflix dizi önerisi

Beck ve yakın çevresi artık Joe belasına bulaşmış vaziyette..

Bundan sonrası spoilerıda aşıp dizi özetine gireceği için artık susuyorum.Diziyi izlemenizi tavsiye ediyorum.Konu tek bir karakterin psikolojik durumu üzerine gidiyor gibi gözükse de farklı çerçevelerden bakma imkanı da sunuyor.

Psikolojik gerilim sevenler için dizi bulunmaz bir nimet sayılabilir.Bu covid-19 pandemisinin bizleri eve kapattığı günlerde iyi bir seçenek olabilir.

• Dikkat dizi +18 sahneler içeriyor.

Diziyi izlemek için Netflix sitesine üye olabilirsiniz.Daha fazla dizi önerisi için bizi takipte kalın !

Yazan Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

virüs 12 karantina film önerisi

Karantinada izlenecek 12 film önerisi

koronavirüs (covid-19)

Koronavirüs (Covid-19) ‘dan korunmak için dezenfekte etmeniz gereken 7 şey