in

Kızların bayıldığı erkek trendleri ve tarz önerisi

Bugün yazımızda kızların sevdiği erkek trendlerinden bahsedeceğiz.

1.Kızların bayıldığı parfüm modellerinden başlamak istiyoruz. Amber içeren parfümlerin kızların çok dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

2.Gömlek üzerine kazak bağlamak.Üzerinizde fit duran bir gömlek ile boynunuza kazak bağladığınızda çok şık gözüküyorsunuz.Kazak gömleğin aksesuarı gibi duruyor ve harika gözüküyor!

3.Erkeğin makyajı SAKAL ! 🙂 3 tip kız var ;

2020 erkek trendleri

• Kirli sakaldan hoşlanan
• Uzun sakaldan hoşlanan
• Sakalsız seven kızlar

Eğer bakımlı ve estetik duran kirli sakalınız varsa kızların %70ine hitap ettiniz demektir.Fakat burada bakım ve düzgün tıraş çok önemlidir.

4.Aksesuar kullanımı
Bazı erkekler gerçekten kendine çok özen gösteriyor ve aksesuar kullanıyor.Tarz erkeklerden hoşlanan kızlar aksesuara çok önem veriyor.

• Bileklik
• Saat
• Kolye
• Kol düğmeleri

5.Basic tişört
Kıymeti bilinmese de basic tişört erkeklere çok yakışan basitlikte bir giyim tarzıdır.Fakat burada önemli olan vücudunuzun fit olması 🙁

6. Bomber ceketler & Blazer Ceket
Bomber ve blazer ceketler omuzları geniş gösteriyor.Eğer omuzlarınız dar ise kesinlikle tavsiye ediyoruz.Oldukça şık ve tarz gözükebilirsiniz.

7.Boğazlı Kazak
Evet bu biraz riskli bir öneri fakat boğazlı kazak gerçekten sizi şık gösterebilir.Fakat ilk önce gidip denemenizi ve aynada kendinizi görmeniz gerekiyor.Bu önerimiz yakışmazsa hiç yakışmaz yakışır ise de muazzam gözükürsünüz.

8.Bakımlı olmak
Olmazsa olmazımız ! bakımlı olmak zorundasınız.Bakımlı olmak sizi kötü göstermez tam aksine kadınların hoşuna gider bu durum.Çünkü kendine bu denli özen gösteren erkek kadına da özen gösterir.

Blog sayfamızı yakından takip ederek günümüz modasına uygun erkek trendleri , erkek mont modelleri , takım elbise modelleri gibi giyim önerilerinde bulunuyoruz.

Yazan Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Messiah - netflix orijinal

Messiah Netflix orjinal dizisi

lazer epilasyon

Lazer epilasyon nedir ve zararı var mıdır?