in

Burcu karanın kullandığı hamilelikte bakım ürünleri

burcu kara hamilelikte kullandığı ürünler

Burcu Kara, hamilelikte kullanılan bakım ürünleri hakkında detaylı bilgiler verdi.Hamilelikte en çok nelere ihtiyaç duyuluyor ? Hamilelikte hangi bakım ürünleri kullanılır ? Bunların cevaplarını veriyor.

1 – Welada

Welada markası hijyen, cilt bakım, hamilelik bakım ürünleri açısından çok zengin ürün kataloğuna sahip bir marka ve Burcu Kara size Weleda markasını öneriyor. Welada bir Alman markası ve kendisi Almanların disiplinine ve ürünlerine çok güvendiğini de not olarak ekliyor.

hamilelikte bakım ürünleri

2 – Yves Rocher

Hamilelikte Paraben içeren ürünleri asla kullanmamanız gerektiğini söylüyor.Yves Rocher markasının deodarantını çok severek kullandığını dile getiriyor.

Yves Rocher hamilelikte bakım ürünleri

3.Earth Mama hamilelik ve bakım ürünleri

Hamilelik ve bebek bakım ürünlerinde harika bir tercih olacağını söylüyor.Earth Mama bir Amerikan markası ve kalitesi oldukça yüksektir.Organiğe çok yakın ve gönül rahatlığıyla kullanacağınız ürünlerin arasında gelmektedir.

4.Bio Plante

Bio plantenin makyaj ürünlerini kullandığını söylüyor.Katkısız ve organik olduğu için gönül rahatlığıyla kullandığını ifade ediyor.

5.Dalan

Paraben olmayan zeytinyağlı krem çok gözden kaçan ama mükemmel bir ürün ve üstelik çok ucuz!

6.Insıght

Kokusuz ve katkı madde içermeyen hamileler için harika bir ürün.Kuaförlerde satışı var başka yerler de var mı bilmiyorum.Hamilelikte kullanmaya başladım ve hala kullanıyor diye ekliyor.

7.Çatlaklar için müthiş öneri

Susam yağı , kayısı yağı, portakal yağı, kakao yağı ve hindistan cevizi yağı kullandığını söylüyor ve çatlakların yok olduğunu ilave ediyor. “Mümkün olduğu kadar nemli tutup hafifçe masaj yapmalısınız.”

Yazan Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

baba oğul kombini

Baba oğul kombini