in

Canı sıkılanlara birbirinden güzel dizi önerileri

Ne izleyeceğine karar veremeyenlere birbirinden güzel dizi önerileri

Canınız sıkılıyor ve izleyecek bir şey bulmakta zorlanıyorsunuz.Bunu fark ettik ve sizin için birbirinden güzel dizi önerilerinde bulunuyoruz.Liste rastgele yapılmış olup en iyi sıralaması değildir.

 1. EL CHAPO  El Chapo , dünyanın en tehlikeli uyuşturucu kartellerinden birinin lideri Joaquín Archivaldo Guzmán Loera ‘nın inanılmaz hayatını anlatıyor.

 2. How to sell drugs online  İki yazılımcı arkadaşın parasızlıktan sıkılıp yazdıkları e-ticaret yazılımını bir anda deepwebde uyuşturucu satmak için kullanmasıyla heyecanlanan hayatlarını anlatıyor.

 3. You Me Her  Evliliklerinden sıkılan çiftin evliliklerini kurtarma çabasını anlatmaktadır.Fakat işler hiç düşündükleri gibi olmuyor.

 4. Daybreak  Uzaydan dünyaya düşen bir cisim yüzünden dünyadaki tüm yaşlılar zombiye dönüşüyor.Eğlenceli bir gençlik dizisi diyebiliriz.

 5. Masum
  Bu diziyi izlemediyseniz kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Ali atay, Haluk bilginer, Tülin özen gibi yıldızların oynadığı ,çekimleri ve sürekleyici hikayesiyle sizi ekrana bağlayacak bir polisiye dizisi.

 6. Black Mirror
  Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak bir bilim kurgu dizisi diyebiliriz.Bilim kurgu sevip bu diziyi izlememek olmaz.Birbirinden farklı bölümleri ile film tadında keyif verecektir.

 7. The last man on earth  Dünyada bir salgın oluşuyor ve hayatta sadece afişte gördüğümüz sevimli ve komik karakterimiz kalıyor.Bu ilginç komedi dizisiyle eğleneceğinizi düşünüyoruz.

 8. Luke Cage  Marvel sevenlerin sevebileceği türden bir dizi.Luke Cage karakterinin şehrinin kötü adamlarını dize getirmesini anlatan iyi görselleri olan bir yapım.

 9. Westworld
  Herkesin bir simülasyonun içinde yaşadığımız fikri ya aklından geçmiştir ya da arkadaş ortamında konuşulmuştur.Konusu oldukça ilginç bir bilim kurgu dizisi.

 10. Vis a vis  Patronuna aşık olan bir kadının yaptığı büyük hata yüzünden ceza evine düşmesini ve yaşadıklarını anlatan güzel bir İspanyol yapımı.

 11. BONUS : Minimalizm (mini belgesel)
  Bonusumuz , aslında hayatta çok ihtiyacımız olmayan bir çok eşya alıyoruz.Bunu bize çok güzel anlatan bir belgesel.Hayata bakış açınızı değiştirecek türden bir yapım.

  “İnsanı , hayvanı sev eşyayı kullan “

Bugün sizlere isimlerine çok rastlayamayacağınız birbirinden farklı 10 dizi önerisinde bulunduk.Sizlerinde eklemek istedikleriniz varsa lütfen yorum kısmında bunları belirtiniz.Sevdiğiniz dizileri yazarak insanların onlara da ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yazan Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Düğün için nasıl bir elbise almalıyım ?

Kargo pantolon modellerini sizler için derledik.